לא ייתכן שאתה משקיע כל כך הרבה מאמצים לשכנע לקוחות פוטנציאליים בערך של המוצר שלך, ולמרות הכל, אנשים עדיין לא קונים ממך בכמויות שציפית. אנשים יגידו לך שאתה צריך לעבוד קשה כדי להשיג דברים בחיים שלך ועדיין ייתכן שגונבה מחשבה במוחך "חייבת להיות דרך טובה יותר"

ואתה צודק! הפרסום, השיווק והמכירות מורכבים ממגוון רכיבים כמו עוגה טובה. החל מבניית אמון על ידי מוצר חינמי, מתנות או התנסות, העברת מסר של ביטחון ללקוח פוטנציאלי, כמובן חייב שיהיה לך מוצר או שירות באמת טוב.

אבל בעידן הדיגיטלי, עדויות הם מרכיב בסיסי ביותר בעוגה ואם כיום אתה לא מציג עדויות של לקוחות מרוצים, אתה צריך לעשות את זה. כי זה יכול לקדם אותך לתוצאה שציפית בקצב הרבה יותר מהר!

כיצורים חברתיים, כולנו מושפעים מדעותיהם של אחרים במידה כזו או אחרת. אבל גם מי שלא קונה כמו "חיה חברתית" כשהוא מעוניין לקנות משהו, יהיה חשוב לו לדעת מה היתה החוויה של אחרים על העסקה.

 

אנחנו ב"סיי" רצינו לתת ערך אמיתי על ידי שירות שהוא נצרך. לא רק משהו שטוב שיהיה.. לכן באנו עם הפתרון של שירות הפקת סרטוני עדויות באופן שיהיה נגיש זמין וקל להפקה, ובמחיר שכל עסק קטן יכול לעמוד בו כך הסיכון שלך קטן והסיכוי שלך כל כך גדול!! כך אנחנו עוזרים ליותר אנשים להצליח בעסק שלהם, לייעל את השיווק ולקצר את תהליך המכירה.

מוזמנ/ת לפנות אלינו עוד היום ולפיק סרטון SAY של עדויות מהיר יעיל ואפקטיבי!!!

SAY בפייסבוק